Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

SIRASI İLE;

  • Kameranın enerjisi önce kameranın ledleri daha sonra jack girişinden (kablo üzerindeki 12v çıkış jakı) kontrol edilir.
  • Swich üzerindeki kablo giriş port ışıkları kontrol edilir (lütfen test cihazı ile kontrol ediniz, swich arızasını öğrenebilmek için).

Sorununuz hala devam ediyor ise...

  • - Yanınızda her zaman yedek taşıdığınız ve çalıştığından emin olduğunuz , KAMERA- SWİCH- ADAPTÖR gibi yardımcı ekipmanları tek tek denemekte fayda var. bu durum gözünüzü korkutmasın ,inanın hem zaman hem iş güzünden kar elde edersiniz.
  • Markanızın teknik servisinden yardım talep edebilirsiniz.

ÖNCELİK İLE ;

1. KAMERANIN BAĞLANTI VE ENERJİSİ KONTROL EDİLİR .

2. PROGRAMIN ERİŞİM İZİNLERİ KONTROL EDİLİR..

3. AĞ AYARLAMALARI DENK OLMALIDIR (OTOMATİK IP ADRESS KAPALI OLMALIDIR).

4. SIRASI İLE ; AĞ PAYLAŞIM MERKEZİ > YEREL AĞ BAĞLANTISI > ÖZELLİKLER > İNTERNET PROTOKOLİ SÜRÜM 4 (TCP/IPV4)...

BU ALANA ATAYACAĞINIZ AĞ GEÇİDİ SERİSİ ÜZERİNDEN IP KAMERALAR KENDİSİNE YOL AÇABİLİR VE İP ADRESİNİ BULABİLİRİSİNİZ.

KAYIT CİHAZLARINA UYUMLU OLARAK ALDIĞINIZ ,3G MODEM VINN CİHAZINIZI BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN BAĞLANILABİLİR AYARLARI YAPILIP BAĞLANTI ALINDIĞINDAN EMİN OLDUKTAN SONRA;

KAYIT CİHAZINIZA BAĞLAYINIZ, CİHAZINIZIN AĞ AYARLARINI "DHCP" ETKİN OLARAK AYARLAYINIZ. SERVİS AYARLARI BÖLÜMÜNDEN "WİFİ AYARLARI" (CİHAZ FARKLARI İLE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR) SEÇİLİP,

KARŞINIZA AÇILAN PENCEREDEN SIRASI İLE ETKİN EVDO İNTERNET *99# KAYIT EDİLEREK CİHAZ YENİDEN BAŞLATILIR. OTOMATİK TANILAMA SİSTEMİNDE TANINMIŞ CİHAZINIZIN ETHERNET BAĞLANTISI OLUMLU SONUÇLANACAKTIR.